ВІТАЄМО Бірюкова Іллю із нагородою Харківського міського голови Ігоря Терехова за участь в акції "Поділися своїми мріями"

ВІТАЄМО Бірюкова Іллю, учня 10-А класу, із нагородою Харківського міського голови Ігоря Терехова за участь в акції «Поділися своїми мріями», яка була присвячена Міжнародному дню захисту дітей. У листі до Харківського міського голови Ілля написав, що війна зруйнувала не тільки його будинок, а й позбавила можливості займатися грою на гітарі, бо під час обстрілу інструмент було знищено. Ігор Олександрович подякував хлопцю за щирий лист та під час особистої зустрічі подарував Іллі нову сучасну гітару.

Листи мерові міста Харкова протягом травня написали 21 учень нашого закладу. Усі діти отримали відповіді від Харківського міського голови із побажаннями успіхів у навчанні та мирного неба!