Вас вітає шкільна бібліотека КЗ "ХЛ №175"

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО ШКІЛЬНОЇ КРАЇНИ ЦІКАВИХ, ПІЗНАВАЛЬНИХ КНИГ ТА ПІДРУЧНИКІВ.

Завідувач бібліотеки- Жихарська Ольга Олександрівна

Бібліотека працює для вас з 9-00 до 14-00.

Остання п'ятниця мiсяця - Санiтарний день

Діяльність шкільної бібліотеки спрямована на виконання завдань, які висуває перед нею перебудова всіх складових компонентів сучасної школи.
В умовах сьогодення основними завданнями шкільної бібліотеки є:
• найповніше сприяння реалізації державної політики в галузі освіти;
• інформаційне забезпечення всіх аспектів навчально-виховного процесу освітнього закладу в засвоєнні програмних та факультативних знань, самоосвіти школярів;
• виховання інформаційної культури учнів, постійного їх прагнення до пошуку інформації, свідомого, осмисленого добору інформаційних джерел, формування навичок систематизації та особистісної оцінки інформації;
• навчання школярів технологій користування бібліотеками всіх типів;
• сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадського обов’язку, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку;
• інформаційне забезпечення особистісних потреб користувачів у дозвільній діяльності;
• всебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів;
• створення комфортного бібліотечного середовища; реформування бібліотеки в таку, яка включала б як традиційні, так і сучасні носії інформації, мультимедійні технології тощо.

З метою реалізації цих завдань робота бібліотеки здійснюється у таких напрямках:
 Формування та збереження книжкових фондів.
 Організація інформаційно-бібліографічного обслуговування читачів.
 Формування бібліотечно-бібліографічних знань та умінь читачів.
 Організація роботи щодо сприяння гуманізації, гуманітаризації навчально-виховного процесу та духовного становлення школяра.

Інформація про шкільну бібліотеку

Загальна кількість - 13 класів, учнів - 263, педагогів - 18.

Читальний зал разом з книговидачою площа - 25,7, читальних місць - 8, книгосховище - 38,1

Станом на 01.01.2022 року бібліотечний фонд становить 6715 примірників, у тому числі: фонд підручників – 4631 прим., фонд художньої літератури- 2081 прим..