про КЗ "ХЗОШ № 175"

Дата заснування01 січня 1936 року (початкова школа)
Адреса61026, м.Харків, вул.Грищенка,5
Директор з 2009 року директором закладу працює Бойнік Оксана Анатоліївна, яку має вищу освіту за спеціальністю «учитель фізики та математики». У 2008 році закінчила ІПО ХДПУ імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель,
педагогічний стаж 20 років
СпеціалізаціяУкраїнська філологія
Педагогічний складЗагальна кількість педагогів - 20. Звання "Вчитель методист" - 1 педагог, "Старший вчитель" - 4 педагога. "Відмінник освіти України" - 1 педагог.
Мережа учнівЗагальна кількість класів - 13, учнів у них -271. Кількість 1 класів та учнів у них - 1 клас, 16 учнів. Кількість 9-х класів та учнів у них - 1 клас, 15 учнів. Кількість 11-х класів та учнів у них - 1 клас, 19 учнів. Аналізуючи мережу КЗ "ХЗОШ № 175", враховуючи набір за останні роки, слід відзначити позитивну динаміку зростання кількості учнів:
2017/2018 н.р. - 265 учнів,
2018/2019 н.р. - 261 учень,
2019/2020 н.р. - 280 учнів,
2020/2021 н.р. _ 271 учень.
Видатні випускникиМисик Володимир Юрійович, народний депутат Верховної Ради України;
Заколодяжний Владислав Дмитрович - депутат Харківської обласної ради., Гудименко Олександр Михайлович - депутат Харківської обласної ради.
Співпраця з ВНЗХарківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Харківський національний педагогічний університет імені М.Є.Жуковського "ХАЇ", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". Напрямок спільної діяльності: участь учителів і учнів в конеренціях, профорієнтація.
Додаткова інформація
Педагоги закладу постійно беруть участь у різноманітних професійних конкурсах. Директор закладу Бойнік О.А. посіла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2021" у номінації "Керівник закладу".
У Всеукраїнському Інтернет - конкурсі "Учитель року - 2021" за версією науково-популярного природничого журналу "Колосок" брала участь Бичко Т.В.
Отримали сертифікати сайту-студії онлайн-освіти "ЕдЕра" за успішне проходження разноманітних фахових курсів та пройшли тематичні онлайн-курси на сайті "Prometheus", "Все освіта", На Урок, національна онлайн-платформа з цифрової грамотності "Дія", MCFR, отримали сертифікати сайтів:
2017/2018 н.р. - 10 педагогів, 2018/2019 н.р. - 14 педагогів,
2019/2020 н.р. 16 вчителів закладу (87 сертифікатів),
2020/2021 н.р. - 19 вчителів закладу ( 41 сертифікат).
Учителі закладу постійно друкують наробки у фахових журналах, беруть участь у семінарах, вебінарах. У роботі ХХІІІ Міжнародної наукової конференції "Слобожанські читання" брали участь вчителі Єфремочкіна З.І., Погоріла Л.А.
Були слухачами тематичних вебінарів наступні педагоги:
Бойнік О.А., Мішнєва В.П., Бичко Т.В., Демідова І.В., Єфремочкіна З.І., Янушек О.В., Дмитренко І.М. Дробязко О.В., Соломко О.І., Погоріла Л.А., Суббота В.Ю., ДМитренко І.М., Гришина О.В., Волосожар Л.В., Голосовська Л.П., Святченко О.М.
У 2020/2021 н.р. у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів учні закладу посіли 3 призових місця: ІІ місце з біології - Рублик В., 10-А клас (вчитель Дробязко О.В.), ІІ місце з математики - Золотарьов М., 6-Б клас (вчитель Святченко О.М.), ІІ місце з трудового навчання - Ситник С., 10-А клас (вчитель Янушек О.В.).
Уч ениця 10-А класу Шляхова А. (вчитель Суббота В.Ю.) посіла ІІІ місце у районному конкурсі виразного читання серед учнвв 10-11-х класів "Поетична творчість Дочки Прометея".
У районному етапі турніру з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів у номінації "Кращі знавці інформатики" команда учнів закладу нагороджена Грамотою у номінації "Кращі знавці інформатики" (вчитель Янушек О.В.).
У закладі значна увага приділяється національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, розвитку творчої особистості кожного учня.
У березні 2021 року учні закладу брали участь у ХІІ районному фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Місто майстрів -2021". За підсумками конкурсу у різних номінаціях учні отримали 16 призових місць: І місце - 13 учасників, ІІ місце - 10 учасників, ІІІ місце - 3 учасників.
У 2020/2021 н.р. у Міжнародній грі зі світової (української і зарубіжної) літератури "Sunflower" брали участь 23 учня, у Всеукраїнської конкурсі з англійської мови "Гринвіч" - 62 учня, ІХ Міжнародній природничій грі "Геліантус" 38 учнів, МІжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" брали участь 54 учнів, Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" 65 учнів, Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер" 47 учнів.

Коментарi