про КЗ "ХЛ № 175"

Дата заснування01 січня 1936 року (початкова школа)
Адреса61026, м.Харків, вул.Грищенка,5
Директор з 2022 року директором закладу працює Мішнєва Вікторія Пилипівна, яку має вищу освіту за спеціальністю «вчитель початкових класів». У 2000 році закінчила ІПО ХДПУ імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої школи, англійська мова. Вчитель англійської мови». Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель,
педагогічний стаж 36 років
СпеціалізаціяУкраїнська філологія
Педагогічний складЗагальна кількість педагогів - 18. Звання "Вчитель методист" - 2 педагог, "Старший вчитель" - 5 педагога. "Відмінник освіти України" - 1 педагог.
Мережа учнівЗагальна кількість класів - 13, учнів у них -263. Кількість 1 класів та учнів у них - 1 клас, 18 учнів. Кількість 9-х класів та учнів у них - 2 класи, 37 учнів. Кількість 11-х класів та учнів у них - 1 клас, 15 учнів. Аналізуючи мережу КЗ "ХЗОШ № 175", враховуючи набір за останні роки, слід відзначити позитивну динаміку зростання кількості учнів:
2018/2019 н.р. - 261 учень,
2019/2020 н.р. - 280 учнів,
2020/2021 н.р. _ 271 учень
2021/2022 н.р. - 271 учень.
2022/2023 н.р. - 252 учня.
2023/2024 н.р. - 263 учня.
Видатні випускникиМисик Володимир Юрійович
Заколодяжний Владислав Дмитрович

Гудименко Олександр Михайлович
Співпраця з ВНЗХарківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Харківський національний педагогічний університет імені М.Є.Жуковського "ХАІ", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". Напрямок спільної діяльності: участь учителів і учнів в конеренціях, профорієнтація.
Педагоги закладу постійно беруть участь у різноманітних професійних конкурсах.
Всеукраїнський конкурс “Вчитель року– 2022”, Янушек О.В. – номінація “Музичне мистецтво”лауреат міського конкурсу та учасниця обласного етапу, посіла V місце.
У Всеукраїнському Інтернет - конкурсі "Учитель року - 2022" за версією науково-популярного природничого журналу "Колосок" брала участь Бичко Т.В.
Отримали сертифікати сайту-студії онлайн-освіти "ЕдЕра" за успішне проходження разноманітних фахових курсів та пройшли тематичні онлайн-курси на сайті "Prometheus", "Все освіта", На Урок, національна онлайн-платформа з цифрової грамотності "Дія", MCFR, отримали сертифікати сайтів:
2019/2020 н.р. 16 вчителів закладу (87 сертифікатів),
2020/2021 н.р. - 19 вчителів закладу ( 41 сертифікат).
2021/2022 н.р. - 17 вчителів закладу (23 сертифікати)
Учителі закладу постійно друкують наробки у фахових журналах, беруть участь у семінарах, вебінарах.
Були слухачами тематичних вебінарів наступні педагоги: Мішнєва В.П., Бичко Т.В., Демідова І.В., Єфремочкіна З.І., Янушек О.В., Дмитренко І.М. Дробязко О.В., Соломко О.І., Погоріла Л.А., Суббота В.Ю., ДМитренко І.М., Гришина О.В., Голосовська Л.П., Святченко О.М.
У 2021/2022 н.р. у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів учні закладу посіли 3 призових місця: І місце з інформатики - Козлов М., ІІІ місце з біології Рублик В.11-А клас (вчитель Дробязко О.В.), ІІ місце з трудового навчання - Ситник С., 10-А клас (вчитель Янушек О.В.).
Уч ениця 11-А класу Ханіна В. (вчитель Суббота В.Ю.) посіла ІІІ місце у районному
конкурсі виразного читання, який був присвячений 150 річчю від дня народження Лесі Українки серед учнів 10-11-х класів.
У районному етапі турніру з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів у номінації "Кращі знавці інформатики" команда учнів закладу нагороджена Грамотою у номінації "Кращі знавці інформатики" (вчитель Янушек О.В.).
У закладі значна увага приділяється національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, розвитку творчої особистості кожного учня.