ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на офіційному сайті нашого закладу загальної середньої освіти!

Наш девіз

Знання - наша сила,
Ми разом - єдині!
Крокуємо до успіху в дружній родині!

Наша адреса:
Харківська область, м.Харків, Немишлянський район,
вул. Грищенка, 5.
Телефон, факс ( 057) 725-17-44
e-mail: koolinichi-sc@ukr.net

Нова українська школа

Департамент освіти Харківської міської ради

Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян міста Харкова

Шановний Олеже Васильовичу!

Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення офлайн-навчання начебто через відсутність укриттів.

У закладах загальної середньої освіти готують безпечні укриття для дітей. Результати нашої роботи високо оцінили представники ЮНІСЕФ та інших іноземних організацій, які бачили, що ми провели колосальну роботу з розчищення завалів, та оцінили скільки праці вкладено у відновлення навчальних закладів.

Міністерство освіти і науки наголосило, що дистанційне навчання призводить до безперечного зниження якості освіти. Ми робимо все для того, щоб освітній Харків жив. Чому маємо полишити розпочате та закрити очі на численні прохання батьків, які хочуть, щоб їх діти отримували якісні знання та спілкувалися з однокласниками в школах, а не через монітор?

Шановна обласна влада, не принижуйте результати роботи педагогів. Ми роками працювали для того, щоб освіта в Харкові була на найвищому рівні, а ви пишалися своїми дітьми! Тому давайте спільно докладемо зусиль для розвитку дітей, а не паплюжитимемо роботу по впровадженню комбінованого навчання. Тим паче, чи йтиме дитина до школи, вирішуватимуть батьки.

Відвідайте укриття у наших школах, прокоментуйте побачене, а не займайтеся недоречним популізмом. Не словом, а ділом, заради щасливого майбутнього дітей, про яке ви постійно говорите.

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_school175.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.