Інформація про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту!!!

Інформацію про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту!!!

2021/2022 навчальний рік закінчується 03 червня 2022 року.

На всіх випускників 9-х та 11-х класів уже зроблено замовлення документів про освіту. Ми визначили загальну дату, 10 червня, для проставлення на свідоцтвах про базову середню освіту та про повну середню освіту. Видача документів про освіту здійснюватиметься школами з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотримання заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу.

У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи у школах після завершення навчального року: останній дзвінок та випускний, не проводитимуться.

Батьки майбутніх першокласників мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти», використовуючи покрокову інструкцію. Звертаємо увагу, що підтвердження заяви документами у школах м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти. З цією метою прийом заяв від батьків для зарахування їхніх дітей до першого класу буде продовжено до початку нового навчального року.