Звіт директора КЗ «ХЗОШ № 175» перед громадськістю про роботу у 2017/2018 навчальному році

18 червня 2018 року відбулися загальні збори КЗ "ХЗОШ № 175". Директор школи звітувала перед громадськістю про роботу у 2017/2018 навчальному році. У своєму виступі директор школи зробила короткий огляд роботи школи, виходячи із програми розвитку навчального закладу та освіти громади. Також Оксана Анатоліївна наголосив на актуальних проблемах життя школи, які потребують спільних зусиль для вирішення (див. презентацію виступу). Після звіту директор школи відповіла на ряд запитань та було проведено відкрите голосування. За результатами голосування роботу директора Бойнік О.А. визнали задовільною.