ХІІІ Барабашовські обласні наукові читання з астрономії!

14 квітня 2018 року на базі Науково-дослідного інституту астрономії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися ХІІІ Барабашовські обласні наукові читання з астрономії, у яких взяли участь 100 учнів та студентів навчальних закладів Харківської області й м. Харкова.

Учасники наукових читань представили широкий спектр тематики наукових проектів, їхню актуальність та практичну спрямованість, продемонстрували належний рівень підготовки до публічного захисту. Також під час виступів за секціями відбулися онлайн-доповіді учасників Барабашовських читань з Республіки Білорусь.

Традиційно цікаво й змістовно пройшла тематична екскурсія до Музею астрономії та обсерваторії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Учні школи також брали участь у наукових читаннях: Рублик В. учень 7-А класу, Церенюк Е.учениця 9-А класу. Тези робіт з астрономії були представлені ученицею 10-А класу Моргун О, учнем 7- А класу Котієм К.