Вітаємо учасників акції "Слобожанські дзвони Перемоги"!

19 травня 2017 року о 10.00 у приміщенні Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради» відбулося нагородження учасників обласної акції "Слобожанські дзвони Перемоги". Грамотами обласної станції юних туристів були нагороджені Федяєва Вікторія, учениця 8-А класу, Крилова Софія, учениця 9-А класу (керівник Єфремочкіна З.І.), Хоменко Іван, учень 8-Б класу (керівник Хоменко Н.П.), Зуєва А.,учениця 10-А класу (керівник Бойнік О.А.). Тези їх робіт були надруковані у інформаційному збірнику обласної військово-патріотичної акції учнівської молоді "Слобожанські дзвони Перемоги!"

Вітаємо юних дослідників історії

і бажаємо їм подальших успіхів!!!