2017/2018 навчальний рік

Дві роботи перемогли в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН і були направлені на обласний етап: робота учениці 10-А класу Мамаєвої К. у секції "Ветеринарія і зоотехнія"(вчитель Дробязко О.В.), робота Моргун О., учениці 10-А класу, у секції "Інформаційно-комунікаційні процеси і технології" (вчитель Бойнік О.А.)

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/сертифікат МАН Моргун.jpeg

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Моргун О Ман Деп 2018.jpeg

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Мамаєва МАН область.jpeg

Учні школи брали участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції учнівської молоді "Гагарінські читання" при Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського "ХАІ". Дипломами та подарунками за оригінальність досліджень нагороджені учениця 9-А класу Мар`єнко Д. (секція "Математика і космос", керівник - вчитель математики Святченко О.М.),учень 7-А класу Рублик В. (секція "Історія авіації і космонавтики", керівник - вчитель фізики Бойнік О.А.), учениця 10-А класу Мамаєва К. (секція "Перспективні джерела енергії у космосі і на Землі", керівник - вчитель хімії Дробязко О.В.).

/Files/images/gagarnka_2018/DSCF6592.JPG

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Рублик Гагарінка 2018.jpeg

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Мамаєва Грамота гагарінка.jpeg

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Гагарінка 2018 Мамаєва.jpeg

У березні 2018 року у роботі молодіжної науково-практичної конференції "Фізика. Наука.Життя" на базі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій брали участь учні 7-А класу Рублик В., Котій К., учениці 10-А класу Моргун О., Орєхова Д. (вчитель Бойнік О.А.).

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/Диплом Моргун ФНЖ 2018.jpeg

/Files/images/dosyagnennya_shmo_priroda/диплом 2018.jpeg

У районному етапі фестивалю дружин юних пожежних команда школи у складі учнів 9-10 класів була відзначена Грамотою у номінації "Кращий музичний супровід". У січні 2018 року у районному фестивалі-конкурсі з основ безпеки життєдіяльності брала участь команда учнів 10-А класу. (вчитель Голуб В.А.).

22 березня 2018 року команда школи виграла змагання з бадмінтону!Команда учнів у складі: Іменинник М., учениці 5-А класу, Степанова І., учня 6-А класу, Бражника М., учня 9-А класу, Крилової С., учениці 10-А класу. (вчитель фізичної культури Соломко О.І.)

/Files/images/бадминтон.jpg

/Files/images/20180405_133403.jpg